Friday, June 9
Shadow

ॐ ६ खुट्टे र २ मुखे गाईको दर्शन गर्नुस् , फोटो छोइ सेयर गर्नुस्

मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ) ।

 

प्रेममा रमाउन चाहनेहरुका लागी समय राम्रो रहेको छ । अभि भावकवर्ग वा विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग प्राप्त हुनाले समयमा नै काम सम्पन्न हुनेछन् । जागिरमा बढुवा, प्रशंसा र पुरस्कार पाईने योग रहेको छ । घरायसी काममा समय र धन खर्च हुनेछ ।

बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो)।

 

आफन्त, मावली र मित्रवर्गको सहयोग पाइने हुनाले राम्रा काम गर्न सकिनेछ । बन्द व्यापार र साझेदारी व्यावसायबाट राम्रो प्रतिफल प्राप्त हुनेछ । औषधीजन्य तथा खाद्यान्नसँग सम्वन्धीत सामानको खरिद बिक्रीमा वृद्धि हुनेछ ।

 

मिथुन (का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) । मान तथा सम्मानमा दाग लाग्न सक्छ काम गर्दा ध्यान लिनुहोला । व्यवसायमा भनेजस्तो आम्दानि नहुँने हुनाले दैनिक गुजारा चलाउन हम्मे हम्मे पर्नेछ । आफ्ना कमजोरिहरु भरसक लुकाउने प्रयास गर्नुहोला अरुले आलोचना गर्न सक्छन् ।

 

कर्कट (ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो)आश्वासन बाँड्नेहरूले झुक्याउन सक्छन ध्यान दिनुहोला । कामको अवसर प्राप्त भए पनि तत्काल फाईदा नहुन सक्छ । पहिलेका सम्झौता तोडी नयाँ काम गर्न सकिनेछ । कृषि तथा पशुपालन व्यावसायमा लगानी गरी मनग्गे धन आर्जन गर्न सकिनेछ ।

 

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे)अभिभावक,विशिष्ट व्याक्ती तथा दाजुभाईको सहयोगले राम्रा तथा उत्पादनमुखी काम गर्न सकिने छ आफ्नै सवारी साधनमा छोटो दुरिको यात्राको प्रसस्त सम्भावना रहेको छ । प्रेममा रमाउन चाहनेहरुका लागी समय उत्तम रहेकोछ ।

 

कन्या (टो,पा,पी,पू,ष,ण,ठ,पे,पो)धन भावमा रहेको कमजोर चन्द्र मा ले विवाद र झगडामा पछि हट्नु नै राम्रो हुनेछ । नयाँ काम को लागी समय मध्ययम रहेको छ । कामको दायित्व क्रमशः बढ्दै जानेछ । घरपरिवार तथा कुटुम्बसँग सामान्य मनमुटाब बढ्ने योग रहेकोछ ।

 

तुला (रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते)तपाईँको चुम्बकिय ब्यात्तित्वले सबैको मन तान्नेछ । व्यापार व्यावसाय फस्टाएर जानेछ भने आम्दानिका बाटाहरु फराकिला हुनेछन् । पारिवारिक माहोलमा मिष्टान्न भोजन गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ । कामहरु समयमा नै सम्पन्न हुने छ ।

 

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू)स्वास्थ्यमा समस्या आउने तथा औषधी उपचार खर्च बढेर जानेछ । आफन्त तथा अग्रजहरुको सुझाबलाई बेवास्ता गर्दा दुख पाईनेछ । पढाइ लेखाइ तपाईँ आफ्नै कारणले कमजोर रहनेछ । विदेशमा उत्पादिन सामानको व्यापार व्यावसाय फस्टाएर जानेछ ।

 

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे)आर्थिक रुपमा सवल हुनका लागी थालिएका कामहरुबाट मनग्गे लाभ हुनेछ । पैत्रिक तथा सरकारी धन सम्पति लाभ हुने योग रहेको छ । माया प्रेमको गाठो कसिलो भएर जानेछ भने आफन्तहरुसँगको सम्बन्धमा प्रगाडता थपिनेछ ।

 

मकर (भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) हाकिम, मातापिता वा विशिष्ट व्यक्तिको विचारले प्रभावित तुल्याउन सक्छ । बन्द व्यापार र पेसा व्यवसायका क्षेत्रमा उन्नति प्रगतिको वातावरण बन्नेछ । नोकरी अथवा व्यवसायसँग सम्बद्ध काममा कुनै ठोस परिणाम देखा पर्नेछन् । जग्गा जमिनको कारोबार गर्दा राम्रो प्रतिफल आउनेछ ।

 

कुम्भ (गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा) धार्मिक अनुष्ठान तथा परोपका रजन्य क्रियाकलापमा समय बित्नेछ । शुभ तथा माङ्गलिक कार्य मा सहभागि भई मिष्ठान्न भोजन ग्रहण गर्ने अवसर जुर्नेछ । आत्मवि श्वास र हिम्मतका साथ अघी बढेमा भाग्यभावमा रहेको चन्द्रमाले साथ दिनेछ ।

 

मीन (दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची)समय तथा परिस्थिती अनुशार नचल्नाले दुःख पाईनेछ । व्यापार व्यावसायमा समय दिन नसक्दा घाटा लाग्ने योग रहेको छ । माया प्रेममा धोका हुनेछ । सामान्य स्वास्थमा समस्या आई उपचार खर्च बढेर जानेछ । सवारी साधन को प्रयोग गर्दा वा चलाउदा ध्यान दिनुहोला ।