७ दिनभित्रमा तपाइले सोचेको काम बन्नेछ, आमा लाई, सम्झी ॐ लेखि सेयर गर्नुहोस।

News

दिनभित्रमा ।

तपाइले सोचेको काम बन्नेछ, आमा लाई, स म्झी ॐ लेखि सेयर गर्नु तुलसी भगवान विष्णुको सा क्षात अवतार मानिन्छ मनुस्य जगतले साक्षात दर्शन पाउने यस पृथ्वीमा प्राप्त हुने ।

तुलसी सहित शालिग्राम र दुबो ला ई पनि भगवान विष्णुको अवतारका रुपमा मानिन्छ । यी वस्तुहरुको सेवा गर्नाले विष्णु भगवान खुशी हुने कुरा ने पालका हिन्दू धर्मगन्थहरुका साथै विष्णु पुराणमा लेखि एको छ । आज हामी यीमध्ये तुलसीको बारेमा यहाँ केही जानकारी दिन चाहन्छौँ ।

काठमाडौं : क,र णी मु,द्दा लगाउने ध’ ‘म्की दिँदै एक ला ख नगद ठ,गी गर्ने दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सप्तरी प्रहरी कार्यालयका अनुसार पक्राउ पर्नेहरूमा खड क नगरपालिका-९ सर्पा बस्ने २५ वर्षीया रुबिना खा तु न र ३२ वर्षीय रहमान मियाँ रहेका छन् । रुबिनाले ३ मंसिरमा फोन गरी श्रीमानले ।

मलाई कर णी ग रेको छ मुद्दा मिलाउने हो भन्दै पीडितका श्रीमती सँग चार लाख माग गरेकी थिइन । ‘४ लाख नदिए भोलि नै क,र णी मु द्दा लगाई जे,ल प,ठाइदिन्छु भनी बार्गेनिङ गरी १० मं सिरमा पीडितसँग एक लाख रकम लिई ठ,गी ।

ग,रेको घ,टनामा सं’लग्न रहेका मध्ये रुबिनालाई १ पुसमा र र हमानलाई २१ मंसिरमा ईलाका प्रहरी कार्यालय कल्याण पुरबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । नेपाल राष्ट्र बैंकले पाँच सय दरका नोटमा नयाँ विषेता थ प गरेको छ ।

बैंकले पाँच सय रुपैयाँ दरका नोटमा नयाँ विशषेता थप गर्दै पुष महिनाको ९ गतदेखि चलनचल्ती मा ल्याएको जनकारी दिएको छ ।५ सय रुपैयाँ दरको साविककैआकार तथा रङ्गमा, संकेत नं.६/३८ ००००० देखि झ/४२ ९९९९९९ सम्म“नेपाल ।

स रकारको जमानत प्राप्त यसको रुपैयाँ भुक्तानी माग्न आ एमा नेपाल राष्ट्र बैंकबाट रुपैयाँ पाँच सय तुरुन्त पाईने छ ।” भन्ने प्रतिज्ञा मूलक वाक्याशं सहित चलनचल्तीमा ल्या एको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.