बिहिबार , जेठ ५, २०७९

अमेरिकाले अमेरिकामा रहेका नेपालीलाई गर्यो देश निकाला गर्ने घो’षणा गोप्पे भिडियो बाहिर्यो हेर्नुहोस

फागुण ५, २०७८ बिहिबार 289

नेपालमा ।

लामो समयदेखि विवादित बनिरहेको मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) परियोजनाबारे ठोस निर्णय लिन अमेरिकाले नेपाललाई दबाब बढाएको छ । पछिल्लो समय एकपछि अर्को गर्दै अमेरिकी अधिकारीहरू नेपालमा आएर अनुदान सहायता स्वीकार गर्ने ।

वा नगर्नेबारे छिटो ठोस नि’र्णय लिन दबाब बढाएका हुन् ।सडक र ऊर्जा पूर्वाधार विकासका लागि अनुदान दिने गरी एमसीसीसँग भएको सम्झौता लिने भए संसदबाट छिटो अनुमोदन गरी कार्यान्वयनको बाटो खुलाइदिन वा नलिने ।

भए ठोस निर्णय लिन उनीहरूले प्रधानमन्त्रीदेखि राजनीतिक दलका शीर्षस्थ नेताहरूलाई आग्रह गरेका हुन ।यो पनि पढ्नुहोस । मास्क अभियानलाई प्रभावकारी बनाउन सिडियो र एसपी नै सडकमा काठमाडौं । धनुषामा कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्दै गएपछि स्थानीय प्रशासनले त्यसको ।

रोकथाम तथा न्यूनीकरण गर्न मास्क अभियानलाई प्रभावकारी बनाउन सक्रिय भएको छ ।संगठनमा अवकाश प्राप्त सेनाहरु पनि जीवित रहुन्जेल सम्म अवकाश प्राप्त भएको मानिदैन सेनाहरुले महसुस गर्नुपर्ने महत्त्वपूर्ण कुरा हो ।

मुलुकको शक्ति नै सेनाहरु हो । संविधान फेरि पनि बनाउन सकिन्छ ।यसकारण मुलुकमा अब तत्काल सैनिक शासन चाहिएको छ । मुलुक असफलता तर्फ गइरहेको अवस्था छ समयमा सेनाहरुको ध्यानाकर्षण होस सेनाहरु चुप किन ?सेनाहरु मुकदर्शक किन ?

प्रतिकृया दिनुहोस्