बुधबार , जेठ ४, २०७९

कस्तो क’लियुग !श्रीमानसँग स’म्बन्ध’वि’च्छेदः छोरासँग विहे गरेर गर्भवती !(हेर्नुस् फाेटाे)

फागुण २, २०७८ सोमबार 308

एक महिलाले आफ्ना ।

श्रीमानलाई डि’भो’र्स दिएर आफ्नै सौतेनी छोरासँग विवाह गरेकी छन् । यो घटना रुसको मस्कोको हो । महिला रुसी ब्लगर हुन् । उनको नाम मरीना बलमशेबा रहेको छ ।उनले गत वर्ष श्रीमानसँग स’म्बन्ध बि’च्छेद गरेर आफ्ना सौतेनी छोरा भ्लादिमिर शेवरनसँग विवाह गरेकी हुन् ।

उनी अब आमा बन्ने भएकी छिन् । तौल घटाउने विषयमा धेरैलाई प्रोत्साहन गर्ने यी महिला अहिले आफ्नो निजी ह-र्कतका कारण चर्चाको पात्र बनेकी छिन् ।३५ वर्षीया बाल्मासेभा गत वर्षदेखि २१ वर्षका सौतेनी छोरा भ्लादिमिर ‘भोभा’ सेभिरिनसँग प्रेम स’म्ब’न्धमा रहेको बताइन्छ ।

विश्वविद्यालयको छुट्टीमा घर आएका बेला यी दुईबीच प्रेम स’म्ब’न्ध सुरु भएको हो ।आफ्नो छोरामाथि पूर्व श्रीमतीले आँखा लगाएको र भड्काएको बाबु सेभिरिनले बताए । ‘मेरो छोरालाई उनले भड्काइन् ।

म घरमै भएका बेला पनि रास-लिला गर्न उनीहरुलाई लाज भएन । यदी, मेरो छोराबाहेक अन्यसँग मो’जम’स्ती गरेको भए मैले सायद उनलाई माफी दिने थिएँ,’ बाबु सेभिरिनले भने ।आफ्ना सौतेनी छोरालाई बाल्मासोभाले ७ वर्षको उमेरदेखि ।

नै देखेकी थिइन् । त्यतिबेला बाल्मासोभाको उमेर २२ वर्ष थियो । सोही समयदेखि आफु सौतेनी छोराको निलो आँखाबाट प्रभावित भएको उनले बताइन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्