कलिलै उमेरमा अस्ताइन रोमि गुरुङ दया भए Rip लेखेर सेयर गर्नुहोस

News

काठमाडौ ।

अत्यन्त दु:खद : कलिलै उमेरमा अस्ताइन रोमि गुरुङ दया भएले खेर सेयर गर्नुहोस । साकेला गाउँपालिका–१ बाँझेच्यानडाँडा का रविन गुरुङकि नौँ वर्षीया छोरी रोमी गुरुङ शुक्रबार साँ झ दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–१ रत्न पार्कस्थित भाडाको कोठामा झु,ण्डिएको अवस्थामा मृ,त भेटिएकी छिन ।

कोठामा अभिभावक न,भएको समयमा भाइबहिनीसँग निदालमा सल बाँधेर पि,ङ खेल्नेक्रममा सोही सलमा बे रिएर पाँ,सो लागी मृ,त्यु भएको प्रहरीले अनुमान गरेको छ ।उनी दिक्तेल इङ्ग्लिस बोर्डिङ स्कूल दिक्तेलको कक्षा – ४ मा अध्ययनरत हुन ।

कृपया सम्पूर्ण अभिभावकहरुले आफ्नो बालबच्चाहरू ला इ खेल्दा ,खादा ,हिड्दा, कुद्दा हुनसक्ने सम्भावित जो खि म र ख,तराहरूको बारेमा राम्रो अवगत र ज्ञान दिनुहु न हार्दिक अनुरोध गर्दछौ। यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ।

राति सुतेको बेला स,र्पले घाँ,टीमै टो,केपछि काठमाडौं । सर्पदंशका बिरामी एक ३२ वर्षीय युवाको समयमै भ्यान्टि लेटरको सघन उपचार नपाउँदा मृ’त्यु भएको छ ।

सिन्धु ली घर भई बर्दिबास–४ माइस्थानमा निजी विद्यालय स ञ्चा लन गर्दै आएका युवराज श्रेष्ठको शनिबार राति स र्प ले ड,से,पछि लगत्तै भ्यान्टिलेटरको सघन उपचार नपाउँ दा मृ’त्यु भएको परिवार जनले बताएका छन् ।

श्रेष्ठ बर्दिबास–४ स्थित माइस्थान पब्लिक स्कुलको सं स्था प क प्रधानाध्यापक हुनुहुन्थ्यो । करिब मध्यराततिर स,र्प,ले ड,सेको थाहा पाउनासाथ परिवारजनले बर्दिबा स–३ गौरीडाँडास्थित सर्पदंश उपचार केन्द्र पु,याएका थि ए ।

ग,म्भीर अ,वस्थाका श्रेष्ठलाई भ्यान्टिलेटरको सघन उ पचार आवश्यक भएको केन्द्रका प्राविधिकले बताएपछि जनकपुर पु,याइएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.