डडेल्धुराका भिरमा हग्ने मान्छे देशको प्रधानमन्त्री बन्याछ : एमाले नेता प्रसाईं (भिडियोसहित)

News

काठमाडौं ।

बीएण्डसी अस्पतालका सञ्चालक तथा नेकपा एमालेका केन्द्रीय सदस्य दुर्गा प्रसाईंले प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवाबारे तुच्छ शब्द प्रयोग गरेका छन् ।

एक अन्तर्वार्तामा देउवा प्रती लक्षित गरेर डडेल्धुराका भिरमा हग्ने मान्छे प्रधानमन्त्री भएको टिप्पणी गरेका छन् । भिजन नहुदा देशमा बिकास हुन नसकेको बताए ।

विकट जिल्लाका व्यक्तिले देश बिकास गर्न नसक्ने संकेत गर्दै प्रसाईं ले भनेका छन् ” उनीहरुमा भिजन छैन, उनिहरुमा आइडिया छैन, जुम्लाको मास्टर आएर अर्थमन्त्री बन्या छ, डडेल्धुराका भिरमा हग्ने मान्छे आएर देशको प्रधानमन्त्री बन्या छ।”

यो समाचार पनि पढ्नुहोस ।

चुनाव पछि पनि रोकिएको छैन एमाले प्रवेश गर्नेको लहर: पाल्पामा सयौं कार्यकर्ता एमाले प्रवेश ।

पाल्पा। जिल्लाको रैनादेवी छहरा गाउँपालिका–८ सत्यवतीमा नेपाली कांग्रेस र नेकपा माओवादी केन्द्रका कार्यकर्ता नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका छन् उम्मेदवारलाई बधाई तथा मतदातालाई धन्यवाद दिने आयो जित कार्यक्रममा यहाँका एक सय बढी कार्यकर्ता एमालेमा प्रवेश गरेका हुन् ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य रामहादुर राउत, विशिष्ट अतिथि एमाले पाल्पाका सचिव रामजी पोखरेल, कार्यालय सचिव दीपक विश्वकर्माले अबिर र खादा लगाएर पार्टी प्रवेश गराउनु भएको थियो ।

पटक पटक कांग्रेसलाई जिताउँदा यहाँ विकास नभएको उनीहरूले बताएका थिए । यहाँको विकास गर्न एमालेलााई साथ दिएको पार्टी प्रवेश गर्नेहरूले बताए गठबन्धन दलले अब मुलुकको विकास नगर्ने नेता राउतले बताउनुभयो ।

व्यक्तिगत लाभ लिन गठबन्धन गरेका दलका नेताले रैनादेवी छहरा मा विकास नगर्ने उहाँले दाबी गर्नुभयो । यहाँको विकासका लागि एमाले सरकारले विकल्प नभएको पाल्पाका सचिव रामजी पोखरेलले बताउनुभयो ।

यहाँको खानेपानी, सडक र बिजुलीको समस्या समाधान गर्न सिंगो एमाले जिल्ला पार्टीले पहल गर्ने उहाँले बताउनुभयो । आगामी केही महिनामा हुने प्रदेश र संघको निर्वाचनमा नेकपा एमालेका सबै उम्मे दवारलाई विजयी गराउने गरी पार्टीको काममा लाग्ने कार्यालय सचिव दीपक विश्वकर्माले आग्रह गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा नवनिर्वाचित वडाध्यक्ष रेमबहादुर रानाले आफू निस्वार्थ भावले जनताको सेवामा खटिने बताउनुभयो । जनताको आधारभूत आवश्यकतालाई ख्याल गरेर विकास निर्माणका काममा लाग्ने उहाँ ले स्पष्ट पार्नुभयो । जिल्ला कमिटी सदस्य दिलबहादुर गाहाले स्वागत गर्नुभएको कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव देवबहादुर गाहाले गर्नुभएको थियो ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.