बुधबार , जेठ ४, २०७९

दुबई काण्ड: यी नेपाली युवतीको हेर्नै नसकिने भिडियो, आखिर किन यस्तो छाडा कि बाध्यता? (भिडियो सहित)

माघ २६, २०७८ बुधबार 642

एजेन्सी । निकै नै सुन्दर एक युवतीको होटेलमा एक विदेशी युवकको साथ रेकर्ड भएको भिडियो संसारभर भाइरल बनेको छ ।ती युवती कुनै होटेलको विस्तारमा युवकसँगै छिन । हिन्दी भाषा प्रयोग गरेका सो युवकले यसरी भिडियो खिचिरहँदा पनि ।

उनि मस्तले केटाकै अँगालोमा बाँधिएर विस्तारामा रमाइरहेकिछिन् । बेला बेला अर्कि नेपाली दिदीलाइ सम्बोधन गर्दै हेर्नु न यस्ले त मलाइ मार्नै लाग्यो भन्दै नेपालीमा बोलिरहेकि छिन् । बाँकी सबै भिडियो आफ् बोल्छ… **भिडियो हेर्न ।

तलको लिन्क खोल्नुहोला**यो पनि हेर्नोसः युटुबमा १ करोड दर्शकले हेर्दा कति कमाइ हुन्छ? काठमाडौं । एक समय थियो, गीत कति हिट र त्यसबाट कति आम्दानी भयो भनेर क्यासेट बिक्रीलाई आधार बनाइन्थ्यो ।

म्युजिक कम्पनीले क्यासेट बिक्री गरेको आधारमा गायक/सर्जकले रोयल्टी पाउँथे । अहिले जमाना फेरिएको छ । गीत हिटको मापन र आम्दानीको मुख्य स्रोत युट्युब बनेको छ । धेरै कलाकारहरुले युट्युब च्यानल खोलेर आफ्ना गीत आफ्नै च्यानलमा अपलोड गर्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्