बुधबार , जेठ ४, २०७९

मर्नु परे मराैला तर MCC मेरो कार्यकाल सम्म पास हुन दिन्न: सभामुख सापकोटा ||

माघ २६, २०७८ बुधबार 178

काठमाडौं ।

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा माघ १६ गते प्रतिनिधिसभामा अमेरिकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कम्प्याक्ट ९एमसीसी० प्रस्ताव पेश गर्ने तयारीमा थिए । यो कुरा गाईंगुई सुनेका सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटा ।

माघ १४ गते विहानै नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न खुमलटार पुगे ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल👇👇👇 क्लिक गर्नुहोला *****त्यहाँ उनले प्रचण्डलाई सुनाए ‘बरु म संसदमै मर्न तयार छु, तर एमसीसी सम्झौता टेबल गर्न दिन्न ।

त्यतिमात्रै होइन, सापकोटाले आफूविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा विचाराधीन मुद्दाका कारण अप्ठ्यारोमा पारिए पनि एमसीसी अघि बढ्नै नदिने अडान राखे । ‘शेरबहादुर देउवाको कुरा हामीले किन मान्ने रु म पेश गर्नै दिन्न, बरु त्यहीँ मर्छु भन्नुभएछ,’ प्रचण्डको ब्रिफिङ सुनेका एक नेताले भने ।

प्रतिकृया दिनुहोस्