बुधबार , जेठ ४, २०७९

देश बनाउने अभिभारा अब समाजबादी पार्टीले मात्रै पूरा गर्छ

माघ २५, २०७८ मंगलबार 257

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ।

(एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले आफ्नो पार्टीले देश निर्माण गर्ने अभिभारा पूरा गर्ने बताउनुभएको छ । उदयपुर का नेता तथा कार्यकर्ता पार्टीमा प्रवेश गर्नकेन्द्रीय कार्या लय  मा आज बिहीवार आयोजित समारोहमा ।

अध्यक्ष नेपालले आफ्नो दलमा इमानदार कम्युनिस्ट समर्पित रहेकाले उनीहरूसँग भएको क्रान्तिकारी विद्रोही चेतले समाज परिवर्तन हुनेबताउनुभयो । क्रान्तिकारी बाटोबाट विचलित भएको नेकपा (एमाले) परित्याग गरी ।

आफ्नो पार्टीमा प्रवेश गर्नेको लहर चलेको उहाँको भनाइ थियो । अध्यक्ष नेपालले भन्नुभयो, हामीसँग प्रतिगमनका विरुद्धलड्ने गतिशिलता छ, नदीको प्रवाहलाई पछाडि धकेल्न कसैले सक्दैन ।पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालले एमालेलगायत विभिन्न  ।

पार्टी परित्याग गरी एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश गर्नेको लहर चलेको उल्लेख गर्दैनवप्रवेशीलाई उचित जिम्मेवारी दिइने बताउनु भयो । पार्टीका उपमहासचिव तथा प्रचार विभाग प्रमुख जगन्नाथ खतिवडाले नवप्रवेशीलाई स्वागत गर्ने क्रममा स्थानीय तहमा जनताका प्रत्यक्ष।सरोकारका समस्यालाई ।

केन्द्रमा राखेर समाधान खोज्नसका साथै सङ्गठन विस्तारमा क्रियाशील हुन आग्रह गर्नुभयो । एमाले निकट मजदुर सङ्गठनका केन्द्रीय सदस्य किशोर चाम्लिङ, राजु राईलगायत एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश गर्नुभएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्