बुधबार , जेठ ४, २०७९

एकाबिहानै भाला तरबार बोकेर mcc विरुद्ध पूर्बसैनिक कमाण्डर सहित लाखौ युबालेघेरे बालुवाटर भयो भागाभाग|

माघ २५, २०७८ मंगलबार 443

एकाबिहानै भाला तरबार बोकेर mcc विरुद्ध पूर्बसैनिक कमाण्डर सहित लाखौ युबालेघेरे बालुवाटर भयो भागाभाग|।

जनताकाे सेवाका लागि सधै तत्पर :- नगर प्रमुख शाह कृष्णनगर , माघ १६ । कृष्णनगर नगरपालिकाकाे आफ्नै भवन निर्माण सम्पन्न भएपछि आज समुद्घाटन गरिएकाे छ ।कपिलवस्तु प्रतिनिधि सभा ३ का सांसद अभिषेक प्रताप शाहले ।

चार बर्ष पहिला कृष्णनगर नगरपालिकाकाे भवन शिलान्यास गर्नुभएकाे थियाे ।आफैले शिलान्यास गरेकाे चार तल्ले नवनिर्मित प्रशासनिक भवनकाे समुद्घाटन गर्न पाउँदा नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहलाई धन्यवाद दिदै प्रमुख अतिथिसमेत रहनुभएका सांसद शाहले फित्ता काटेर भवन प्रवेश गर्नु भएकाे थिया ।

कार्यक्रममा सांसदले शाहले आफ्नाे पार्टी नेपाली कांग्रेसकाे सरकारमा गएपछि २८ कराेड रकम कृष्णनगर देखि हरिहरपु रसम्मकाे बाटाे स्तराेन्तिका लागि विनियाेजित गराएकाे जानकारी दिदै संसदीय क्षेत्र र कृष्णनगरका लागि विभिन्न बिकासका याेजनाहरु स्वीकृत गराएकाे बताउनुभयाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्