बुधबार , जेठ ४, २०७९

छोराको १४ वर्षका साथीबाट आमा ग’र्भव’ति भएपछि, आइपर्यो यस्तो आ’पत

माघ २५, २०७८ मंगलबार 121

आजकाल ।

प्रेमको परिभाष फरक छ र साँचो प्रेम पाउन धेरै गाह्रो छ । संसारमा धेरै महिलाहरु यस्ती पनि जसले प्रेमको नाममा नाटकमा कसैको सम्पत्तिमा नजर राखेको हुन्छ ।तर संसारमा साँचो प्रेम गर्नेको पनि कमि छैन ।

हामी प्रेममा धो का पाएर पा गल भएका पनि देख्न सक्छौ । अहिले प्रेम गर्नु भनेको केवल एक खेल मात्रै हो ।केहि व्यक्तिहरु आफ्नो शा रिरी क आवश्यकताहरु पुरा गर्न प्रेम गर्छन् । साथै केहि महिलाहरु आफु भन्दा सानो ।

वा ठुलो उमेरको मान्छेसँग माया गर्छन् ।जुन एउटा अजी ब चिज हो जुन हाम्रो समाजमा भई रहेको छ । यो घटना संयुक्त राज्य अमेरिका जर्जिया सहरको हो । यो घटनाको बारेमा पढेर तपाई चकित पर्नुहु नेछ ।माया अन्धो हुन्छ भनिन्छ ’ यसलाई एक महिलाले एकपटक फेरी उदाहरण दिएकी छिन् ।

महिला आफैले टिवीको अन्र्तवार्ताको क्रममा आफ्नो जीवनको बारेमा बताउँदै गर्दा एक समय छोराको साथीको २ बच्चालाई जन्म दिएको खुलाशा गरेकी हुन् । मिररको अनुसार अमेरिकाको जर्जि यामा बस्ने लीसा क्लार्क त्यतिबेला ३६ वर्षकी थिइन् । त्यतिखेर उनको जिन्दगीमा दुःखले घेरिएको थियो ।

उनको आफ्नो १४ वर्षका छोरा थिए।उनी केही दिनदेखि पतिसँग स म्बन्ध वि च्छे दको चक्करमा थिइन् । लीसाले भनेकी छिन्, १४ वर्षको छोराको साथीसँग भेट भयो । त्यतिबेला ती युवकले आफ्नो उमेर १७ वर्ष भएको बताएका थिए ।

लीसा र छोराको साथीको विस्तारै विस्तारै कुराकानी सुरु भयो र दुवैजना मायामा डुब्न थाले । लीसालाई पछि मात्र थाहा भयो की आफू प्रेममा परेको केटा आफ्नो छोरासँगै जम्मा १४ वर्षका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्