बुधबार , जेठ ४, २०७९

देउवाजी नेपालीको प्रधानमन्त्री कि विदेशीको ? : भीम रावल

माघ १७, २०७८ सोमबार 150

नेकपा एमालेका नेता डा.।

भीम रावलले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आफू नेपालको प्रधानमन्त्री कि विदेशीको भनी जनतालाई जवाफ दिनुपर्ने बताएका छन् । उनले एमसीसी पारित गर्न देउवाले दबाब दिएर गठब’न्धन सरकार नै भंग गरिदिने धम्की” दिएको उल्लेख गर्दै ग’म्भीर प्रश्न उठाएका छन् ।

आज ट्वीट गर्दै रावलले एमसीसी चाहिन्न भनेर नेपाली जनमत रहेको दाबी गर्दै देउवाले त्यसलाई बेवा’स्ता गरेर विदेशी दबाब सामु घुँडा टेकेको आ’रोप लगाए । उनले लेखेका छन्, ‘एमसीसी चाहिन्न भन्ने स्वाधीन नेपाली जनमतको दबाब’लाई बेवा’स्ता गर्ने तर विदेशी दबाब सामु घुँडा टेक्ने देउवाजी नेपालीको प्रधानमन्त्री कि विदेशीको ?’ ।

रावल एमसीसीको विपक्षमा उभिदै आएका छन् । उनले ट्वीटरमा लेखेका छन्ः प्रमं देउवालाई एमसीसी सम्झौता अनुमोदन गर्नैपर्ने विदेशी द’वाव आएकोले त्यो नगर्ने हो भने गठ’बन्धन सरकार नै भंग गरिदिने रे!।

एमसीसी चाहिन्न भन्ने स्वाधीन नेपाली जनमतको दवा’वलाई वेवा’स्ता गर्ने तर विदेशी द’वाव सामु घुँडा टे’क्ने देउवाजी नेपालीको प्रमं कि विदेशीको? जनतालाई जवाफ दिनुहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्