Sunday, March 26
Shadow

सन्दिप लाई मुद्दा हाल्ने केटि नेपालमा नरहेको खुलासा सन्दिप लाई डिप्रेशनमा पारेर भाग्ने लाई छोडिन्न

काठमाडौं ।

 

बलात्कार आरोप लागेका नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका पूर्व कप्तान सन्दीप लामिछाने कारागारमा छन् । उनले केन्द्रीय कारागार सुन्धारामा जेल जीवन भोगिरहेका छन् ।

 

नाबालिक बलात्कार आरोप लागेका लामिछानेलाई जिल्ला अदालत काठमाडौंले कात्तिक १८ मा पुर्पक्षका लागि जेल चलान गर्ने आदेश दिएको थियो ।त्यसपछि उनलाई केन्द्रीय कारागार सुन्धारामा राखिएको छ । जेल प्रशासनका अनुसार उनी अरु कैदीहरुसंगै बस्छन् ।

 

उनलाई भेट्न प्रायजसो परिवारका सदस्य मात्रै पुग्ने गरेका छन् । ‘स्टार’ क्रिकेटरबाट जेल पुगेका लामिछानेको दैनिकी अन्य कैदीहरुको जस्तै छ ।तर उनलाई क्रिकेट मोहले छाड्न सकेको छैन् । कारागारभित्र रहेको सानो खेलमैदानमा।

 

उनी क्रिकेट खेल्छन् । कारागारका कर्मचारीहरुका अनुसार उनले ‘टेनिस’को बलले क्रिकेट खेल्छन् । अरुलाई पनि सिकाउँछन् । उनले कारागारभित्र क्रिकेटको प्रशिक्षकको रुपमा अरुलाई ब्याटिङ र बलिङ गर्न सिकाउने गरेको कर्मचारीहरु बताउँछन् ।