बुधबार , जेठ ४, २०७९

इण्डियन लाहुरेकी श्रीमतीलाई  नेपाली लाहुरेले उडाइदिए (भिडियो हेर्नुस)

माघ १४, २०७८ शुक्रबार 164

दैलेख जिल्ला।

घर भ’एकी अरु’णा चन्द आफ्नो श्रीमान’ले अर्कै’की श्रीमती लि’एर फ ’रा’र भए को भन्दै मिडिया मा आए की छिन । नेपाल आर्मि मा जा’गिरे भए’का श्रीमान बि’गत ५ वर्ष देखि आफु’सगँ सम्पर्क’मा नआए को उन’ले बताए’कि छिन ।

श्रीमान’ले अहिले अर्कै’की श्रीमती बि’बाह गरेर बुट’वल या पा’ल्पा तिर बस्दै आए’को भन्ने आफु’ले सुने को अरुणाबले बताए’की छिन । श्री’मान फ ’रा’र भए पछि अहि’ले दुई बाल बच्चा र आ’फ्नो बि’चल्नी भए’को उनले बताए की छिन ।

१५ वर्ष भन्दा अगाडि आफु हरु को मागी बि’बाह भएको अरुणा ले बताए की छिन । बिबाह पछि राम्रो स’म्बन्ध भए को उनले बताए की छिन । गए को ५ वर्ष अघि बाट श्रीमान अर्कै सगँ लागे प’छि भने घर एक पटक पनि नआए’को अरुणा’ले बताए’की छिन ।

श्रीमान सगँ स’म्बन्ध राम्रो हुदाँ घर परिवार’मा पनि सबै’ले राम्रो गर्ने गरे’को भए’ता पनि अहि’ले भने घरमा सासू सासुरा लगाएत’ले पनि हे’ला गर्न थालेको अरुणा’ले बताए की छिन । अहिले भने श्रीमान’ले जा’गिर छाडेर गए को बुझे को उन को भ’नाई छ ।

काठ’माडौ आर्मी हेड क्वाटर’मा बुझ्दा राजिना मा गरेर गै सके’को भन्ने जान’कारी पाए’को अरुणाले बता’एकी छिन । श्रीमान अर्कै केटि सगँ लागे पछि आफु लाई फोनमा गा’ली गर्ने, ध’ म्का’उने गरे को उनले बता’ईन ।

आफु ले धनी कि श्री’मती ल्याउन लागे’को, उ सगँ पैसा, गाडी सब छ तँ भिखारि को सं’तान सगँ नबस्ने भन्दै आफु लाई मा ’र्ने ध’ म्कि दिने गरे को अरुणा’ले बताए’की छिन । श्रीमान अर्कै एक इन्डियन आर्मि’की श्रीमति’ सगँ ला’गेको आफु’ले त्यो बेला बुझे’को अरुणा’को भनाई छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्