बुधबार , जेठ ४, २०७९

ऋण लागेको हुनाले बेच्न लागेको मात्र ’20’ हजार कठहा हेर्नुहोस

माघ ८, २०७८ शनिबार 139

आजभोली नेपालमा ।

पनि त्यतिकै मजाले चल्न थालेको छ ।पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***पुराना राणा शासनमा काटिएका नोटको मूल्य लाखौं पर्ने गर्दछ ।तपाई संग पनि नेपाली पुरानो नोट छ भने यसरि बिक्रि गर्न सक्नु हुन्छको एउटा खाता खोल्नुहोस । .(कहाँ कसरी बेच्ने?।

बेच्ने तरिका सिक्नको लाई ?****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****पुरानो नोट तुरुन्तै बेच्नको लागि यो लिन्क खोल्नुहोस)केहि बर्ष देखि विदेशमा पुराना नोट हरु बिक्रि गर्ने चलन थियो ।

यो आजभोली नेपालमा पनि त्यतिकै मजाले चल्न थालेको छ यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला पुराना राणा शासनमा काटिएका नोटको मूल्य लाखौं पर्ने गर्दछ ।तपाई संग पनि नेपाली पुरानो नोट छ भने यसरि बिक्रि गर्न सक्नु हुन्छ

प्रतिकृया दिनुहोस्