Friday, March 31
Shadow

रवि लामिछाने दौडिएर स्टेज चड्दा समर्थकले घेरेपछि नवलपुरमा हेर्नुहोस् , बालेन शाहको भन्दा ठुलो क्रेज..,(भिडियो हेर्नुस्)

रवि लामिछाने दौडिएर।

 

स्टेज चड्दा समर्थकले घेरेपछि नवलपुरमा हेर्नुहोस् , बालेन शाहको भन्दा ठुलो क्रेज..,(भिडियो हेर्नुस्)रवि लामिछाने दौडिएर स्टेज चड्दा समर्थकले घेरेपछि नवलपुरमा हेर्नुहोस् , बालेन शाहको भन्दा ठुलो क्रेज | पूरा जानकारी का लागि तलकाे भिडियो हेर्नुस्

 

:-अन्य समाचार :- राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति एवम् चितवन निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार रवि लामिछानेको उम्मेदवारी खारेजीको मागसहित निर्वाचन आयोगमा उजुरी परेको छ ।

 

उम्मेदवार लामिछानेले विदेशी देशको नागरिकता प्राप्त गरेपछि नेपालको नागरिकता त्याग नगरेकाले उम्मेदवारी खारेजी गर्नुपर्ने भन्दै उजुरी परेको हो । उम्मेदवार लामिछानेको विरुद्धमा राजकुमार पाण्डेले उम्मेदवारी खारेज गर्न माग गर्दै निर्वाचन  ।

 

अधिकृतको कार्यालयमा उजुरी दर्ता गराएको निर्वाचन आयोगका उपन्यायाधिवक्ता गुरुप्रसाद वाग्लेले जानकारी दिनुभयो ।आज मङ्गलवार न्युज एजेन्सी नेपालसँगको कुराकानीमा निर्वाचन आयोगका उपन्यायाधिवक्ता वाग्लेले उम्मेदवार लामिछानेविरुद्धको उजुरीपछि कानुनी  ।

 

व्यवस्थाअनुसार प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ चितवनको निर्वाचन क्षेत्रलाई पत्राचार गरेको बताउनुभयो । उहाँले निर्वाचन अधिकृतले सम्बन्धित व्यक्तिबाट स्पष्टीकरण प्राप्त गरेर आयोगमा पठाइसकेपछि थप प्रक्रिया अघि बढ्ने पनि बताउनुभयो ।