Sunday, December 4
Shadow

भर्खरै आयो मुटु ह`ल्लिने खबर, रवि माथि ड-रलाग्दो आ` क्रमण, फेरि घट्यो दु:खद् घटना, यस्तो छ अवस्था..,(भिडियो हेर्नुस्)

भर्खरै आयो मुटु ह`ल्लिने ।

 

खबर, रवि माथि ड-रलाग्दो आ` क्रमण, फेरि घट्यो दु:खद् घटना, यस्तो छ अवस्था..,(भिडियो हेर्नुस्)।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****भर्खरै आयो मुटु ह`ल्लिने खबर, रवि माथि ड-रलाग्दो आ` क्रमण, फेरि घट्यो दु:खद् घटना, यस्तो छ अवस्था |

 

पूरा जानकारी का लागि तलकाे भिडियो हेर्नुस्:-याे पनि, म्याग्दीका आठ वटा मतदान केन्द्रमा महिलालाई मतदान अधिकृतको जिम्मेवारी तोकिएको छ । आउँदो मङ्सिर ४गते हुने प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा सदस्य चुनावमा म्याग्दीका आठ वटा मतदान केन्द्रको जिम्मेवारी महिलालाई दिइएको हो ।

 

चुनावका लागि म्याग्दीका एक सय २० वटा मतदान केन्द्रमध्ये आठ वटा केन्द्रमा महिलालाई मतदान अधिकृत तोकिएको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ । मतदान केन्द्रलाई समावेशी बनाउन महिलालाई पनि नेतृत्वको अवसर दिइएको हो ।बेनी नगरपालिका–१ रत्नेचौर अर्जममा रहेको रामचन्द्र मावि मतदान केन्द्रमा करुणा कार्की,।

 

बेनी–९ घतानको नेप्टेचौरमा रहेको राष्ट्रिय मावि मतदान केन्द्र (ख) मा साधनाकुमारी श्रेष्ठलाई मतदान अधिकृतको जिम्मेवारी तोकिएको सहायक निर्वाचन अधिकृत तेजप्रसाद पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।यसैगरी अन्नपूर्ण गाउँपालिका–६ घारको मुक्तिमार्ग मावि मतदान केन्द्र (ख) मा ।

 

प्रतिज्ञा सुवेदी र रघुगंगा नगरपालिका–३ राखुपिप्लेको हिमाल आधारभूत विद्यालय पातल्ना मतदान केन्द्रमा शान्ति खत्रीलाई मतदान अधिकृत तोकिएको छ । यो पनि दिल्ली पुलिसले सोमबार हृ’दय विदारक ह’ त्याकाण्डको खुलासा गरेको छ ।

 

करिब ६ महिनाअघि मे २२ तारिखमा लिभ इन पार्टनर अफताबले २६ वर्षीया प्रेमिका श्रद्धाको नि’ र्ममतापूर्वक ह’ त्या गरेका थिए ।उनले श्रद्धाको शव आराले टु’ क्राटु क्रा परेका थिए ।।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****