बुधबार , जेठ ४, २०७९

तपाई कसको पक्षमा( १.प्रेम आले, २.योगेश भट्टराई ! कमेन्ट गर्नुस्

माघ ५, २०७८ बुधबार 310

संस्कृति, पर्यटन ।

तथा नागरिक उड्ययनमन्त्री प्रेम आलेले पूर्व पर्यटनमन्त्री एवम् नेकपा (एमाले) का सचिव योगेश भट्टराई माथि द्धन्द्धकालमा हतियार तथा खरखजाना को पनि दुई नम्बरी गरेको ग”म्भीर आरोप लगाएका छन् ।

हिजो राति प्राइम टिभीबाट प्रसारण भएको जनता जान्न चाहन्छन् कार्यक्रममा पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै उनले यस्तो आरोप लगाएका हुन् ।”“उनले भने,”उहाँ (योगेश) को बारेमा मैले सुनेको छु, तपाईँलाई थाहा छ, जुनबेलामा द्धन्द्ध चर्किरहेको थियो, माओ वादी साथीहरु भूमिगत हुनुन्थ्यो, ।

माओवादी र सेनाबीच वारभैराखेको थियो, त्यो बेलामा उहाँ खरखजानासहित उहाँ दुई नम्बर गर्नुहुन्थ्यो ।”“उहाँ त ताप्लेजुङबाट लुरुलुरु काठमाडौं आएको त हो नि । त्यही खरखजना बेचेर उहाँले काठमाडौंमा घर बनाउनुभएको छ, ऋषिजी ।

त्यो पनि सोध्नुन उहाँलाई एकचोटी ।उहाँ त हतियार, खरखजानाको तस्करी गर्नुहुन्थ्यो ।” थप हाईलाईट यो मन्त्री आलेले भनेेको कुरा हो जस्ताकोतस्तै“ उनले भने,”उहाँ (योगेश) को बारेमा मैले सुनेको छु, तपाईँलाई थाहा छ, जुनबेलामा द्धन्द्ध चर्किरहेको थियो, माओ वादी साथीहरु भूमिगत हुनुन्थ्यो,।

माओवादी र सेनाबीच वारभैराखेको थियो, त्यो बेलामा उहाँ खरखजानासहित उहाँ दुई नम्बर गर्नुहुन्थ्यो ।”“उहाँ त ताप्लेजुङबाट लुरुलुरु काठमाडौं आएको त हो नि । त्यही खरखजना बेचेर उहाँले काठमाडौंमाघर बनाउनुभएको छ, ऋषिजी ।

त्यो पनि सोध्नुन उहाँलाई एकचोटी ।उहाँ त हतियार, खरखजानाको तस्करी गर्नुहुन्थ्यो अब यो भेिडियो हेरेपछि तपाई कसको पक्षमा भोट अर्थात कमेन्ट गर्नुस्

प्रतिकृया दिनुहोस्