Friday, December 9
Shadow

स’’म्भोग दिनमा कति पटक गरेको राम्रो हुन्छ??

से/;क्सका बारेमा महिला पुरुष  ।

 

दुबै धेरैभन्दा धेरै कुराहरु जान्न चाहान्छन् । तर कुरा गर्न लजाउँछन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**** सुखद दापत्य जीवनको कल्पना गर्न चाहानुहुन्छ भने र परिवारमा आपसी सझदारी बढाउन चाहानुहुन्छ भने यस्ता कुराहरु श्रीमान र श्रीमतीबिच हुनुपर्छ ।

 

यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****पुरुषले महिला र महिलाले एक अर्कालाई कसरी सु’खानुभुत गराउन सकिन्छ त्यसबारे उनीहरुले एकअर्कालाई बुझ्नुपर्छ । बिभिन्न अध्ययनबाट देखिएका जान्नैपर्ने केहि कुरा प्रस्तुत गरेका छाै ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न  ।

तल क्लिक गर्नुहोला****१. धेरै मानिसहरुलाई लाग्नसक्छ लामो समयसम्म से/क्स गर्यो भने धेरै म’ज्जा आउँछ । तर अमेरिकामा रहेको पेन स्टेट विश्वविद्यालयले गरेको एक अध्ययनमा से/क्स १४ देखि १५ मिनेटसम्म उत्तम हुने निष्कर्ष निकालेको छ ।

 

 

**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला****2. से’क्स गरिरहेको बेला जब महिलाहरु आवाज नि’का ल्ने गर्छन् उनीहरु आफ्नो से/क्स साथीलाई अ’र्गाजम झन् धेरै बढाउन कोसिस गर्छन् । यसको अर्थ यो हो कि उनीहरु झन् सुमधुर सम्बन्ध बनाउन चाहान्छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****