Sunday, December 4
Shadow

हामी केटीहरुले विहे नगरी बच्चा जन्माउन पाउनुपर्छ !

देशमा रोजगारिको  ।

 

अवसर नहुदा नेपालका युबायुबतिहरु बर्षेनि हजारौ को संख्यामा बिदेशिइरहेका छ्न र उनिहरुको गन्तव्य भने खा’डी मुलुकहरु बन्दै गएका छ्न । घरपरिवारको अबस्थामा केही सुधार आउने हिसाबले दुइचार पैसा कमाउन भनी गएका नेपालीहरुको स”मस्याको बिषय किन बन्दैछ पछिल्लो समय वैदेशिक रोजगारी ? ।

 

श्रीमान बिदेश जादा श्रीमती अर्कैसँग भा”ग्ने त कहिले श्रीमती घरमै छ्दा श्रीमान अर्कै महिलासग लागेर गा”यब हुने कुराहरु त सामान्य विषय नै बन्दै गएका छ्न अझ त्यहाँ पुगेपछी नेपालीले भो”ग्नुपर्ने क”ठि’ना’ई त छदै नै छ्न ।

 

इ चेलि ले त्यस्तो नराम्रो काम केही गरेकी होइनिन उनले आफ्फ्नो मेहन्त ले कमाए जोडेको आफ्नो बिउटी पालर थियो काम गर्ने स्टाफ ले चोरेर भागेको होपाकिस्तानीले फसायो नेपालि चेली लाई चेली रुदै रुदै। ( भिडियो हेर्नुहोस)