Friday, June 9
Shadow

संसारकै महँगो कीरा, जसले तपाईलाई रातारात बनाउन सक्छ करोडपति !

संसारमा धेरै प्रकारका जीवहरू पाइन्छ, ।

 

जसमध्ये धेरै दुर्लभ छन् ।आज हामी तपाईलाई एउटा यस्तो जीवको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा तपाई अचम्म पर्नुहुनेछ ।धेरै मानिसहरू जनावरहरू पाल्न मन पराउँछन् जसको लागि तिनीहरू धेरै पैसा खर्च गर्छन् ।

तर के तपाईलाई थाहा छ एउटा यस्तो कीरा पनि छ जसलाई कायम राख्न लाखौं रुपैयाँ तिरेर मानिसहरु किन्छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****यस्तो दुर्लभ कीरा यस धर्तीमा पाइन्छ, जसको हेरचाह गर्न मानिसले लाखौं रुपैयाँ खर्च गर्छन् ।

 

यो दुर्लभ कीराको मूल्य यति धेरै छ कि जुन रकमले तपाईले विलासी घर किन्न सक्नुहुन्छ ।जहाँ मानिसहरूले किराहरूलाई घृणा गर्छन्, त्यहाँ मानिसहरू बीच यसलाई किन्न प्रतिस्पर्धा हुन्छ। मानि सहरूले यो कीरा किन्न प्रतिस्पर्धा गर्ने एउटा विशेष कारण छ  यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न ।

 

तल क्लिक गर्नुहोला****मानिसहरू यो कीरा किन्न चाहन्छन् किनभने यसले कुनै पनि व्यक्तिलाई रातारात करोडपति बनाउन सक्छ । संसारमा यो बहुमूल्य कीरा बीटल स्ट्याग भनेर चिनिन्छ । यो दुर्लभ कीराको आकार दुईदेखि तीन इन्च सम्म हुन्छ।

 

बीटल स्ट्याग पृथ्वीको सबैभन्दा सानो, अनौठो र दुर्लभ प्रजाति मध्ये एक हो ।किरा किन्न ५० रुपैया पनि खर्च गर्न मुस्किल पर्छ । तर डेढ करोड रुपैयाँ खर्चेर पनि मानिसहरु यो कीरा किन्न तयार छन् ।

 

स्ट्याग बीटल लुकानिडे प्रजातिको कीरा हो। यसको दुर्लभताको कारण यो धेरै महँगोमा बिक्री हुन्छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****