मंगलबार , जेठ ३, २०७९

छतिमा गोलि थाप्नु तयार छु तर एमसिसी पास हुन दिन्न ज्ञानेन्द्र शाही (हेर्नुस भिडिओ)

माघ ३, २०७८ सोमबार 248

काठमाडौं ।

हाम्रो नेपाल, हामी नेपाली अभियान का संयोजक ज्ञानेन्द्र शाहीको आयोजनामा मिले नियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) विरुद्ध आन्दोलनको लागि पत्रकार सम्मेलन भएको छ । एमसीसीविरुद्ध भोलि २५ गते १ बजे माईति घरमडण्लामा हुने स्वतन्त्र बृहत आन्दोलनको लागि ।

आज रिपोर्टस क्लबमा पत्रकार सम्मेलन गरिएको हो ।उक्त पत्रकार सम्मेलनलाई संबोधन गर्दै शाहीले सम्पूर्ण आम नेपालीलाई एकजुट भएर एमसीसी विरु,द्ध उठ्न आह्वान गरेका छन् । एमसीसी पारित भएमुलुक नै नरहेन भन्दै त्यसविरु,द्ध नागरिक आन्दोलनको घोषणा गरेका छन् ।

शुक्रबार रिपोर्टर्सक्लब नेपालमा पत्रकार सम्मे लन गरेर एमसी सीविरुद्ध नागरिक आन्दोलनको घोषणा गरेका हुन् । एमसीसी पारित भएमुलुक नै रहँदैन, शाहीले भने, ‘राष्ट्रघाती एमसीसीवि रुद्ध नागरिक आन्दोलनमा जुटौं ।’ सम्पूर्ण नेपालीनागरिक सड कमा उत्रिएमा एमसीसी पारित हुन नसक्ने बताउँदै ।

भोली २५ गते १ बजे माईतिघर मडण्लामा हुने आन्दोलनमा सहभा गीहुन आग्रह समेत गरे ।देश बचाउनका लागि पनि एमसीसी पारित हुन दिन नहुने उनको भनाइ छ । प्रजातन्त्रवादी र गणतन्त्र वादीहरुलाई एकजुट भएर ।

आन्दोलनमा सहभागीहुनआग्रह गरे । विगतमा राजाहरुले विदे शीशक्तिलाई नेपालमा हस्तक्षेप गर्न रोकेको भन्दै अहि,,लेका नेताहरुले आर्थिक प्रलोभनमा परेर हस्तक्षेप निम्त्याएको आ,रो प लगाए । शाहीले भने,

प्रतिकृया दिनुहोस्