Sunday, December 4
Shadow

नाबालक केटा संग सम्बन्ध राखेको अभियोगमा भर्खरै केटी पक्राउ, यस्तो छ पूरा नालीबेली

नाबालिग केटासँग  ।

 

सम्बन्ध राखेको अभियोगमा कलेजकी छात्रा पक्राउकाठमाडौं । २० वर्षीया गर्भवती छात्रालाई पक्राउ गरिएको छ । उनीमाथि कलेजमा अध्ययनरत आफ्नै नाबालिग सहपाठीसँग विवाह गरेको आरोप छ ।अप्रिलमा, नाबालिग विद्यार्थी अचानक बेपत्ता भएका थिए ।

 

त्यसपछि थाहा भयो कि उनी आफू भन्दा उमेरमा धेरै भएकी विद्यार्थीसँग बस्दै आएका थिए । बालकका अभिभावकले अदालत मा निवेदन दिएका हुन् ।युवतीलाई स्वास्थ्य परीक्षणका लागि पठाइनेछ । उनीविरुद्ध पोक्सो ऐन अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरिएको प्रहरीले जानकारी दियो ।

 

अदालतले उनलाई न्यायिक हिरासतमा पठाएको छ । प्रहरीले नाबालक बालकलाई अभिभावकको जिम्मा लगाएको छ । यो घटना तमिलनाडुको सलेम जिल्लामा देखिएको हो ।यस्तै अर्को घटनामा १७ वर्षीय किशोरले नाबालिग केटीसँग विवाह गरेका छन् । घटना कुड्डालोर जिल्लाको हो ।

 

 

त्यसपछि आरोपी किशोरलाई हिरासतमा लिइयो । वास्तवमा उनको एउटा भिडियो भाइरल भएको थियो, जसमा उनले बस पार्कमा युवतीलाई मङ्गलसूत्र लगाएका थिए । प्रहरीले केटाविरुद्ध पोक्सो ऐन अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरी ।

 

सुधार गृहमा पठाएको छ ।प्रहरीका अनुसार केटाले नाबालिगसँग शारीरिक सम्बन्ध राखेकाथिए । उनलाई स्वास्थ्य परीक्षणका लागि पठाइनेछ । सोही समयमा, प्रहरीले सामाजिक सञ्जालमा भिडियो अपलोड गरेको आरोपमा एक व्यक्तिलाई पनि पक्राउ गरेको छ ।