Sunday, December 4
Shadow

Money Totke: परेवा पाल्नु होस प्वाख बाट लाखौ पैसा कमाउनु होस ( सम्पर्क नम्बर सहित हेर्नुहोस्)

परेवाको प्वाँख च्यात्दा पैसा मिल्छ।

 

सुन्दा अनौठो लाग्न सक्छ तर ज्योतिषशास्त्रमा परेवाको प्वाँखसँग सम्बन्धित एउटा शक्तिशाली उपाय बताइएको छ, जसले धेरै धन आर्जन गर्न सक्छ । हिन्दू शास्त्र र ज्योतिष शास्त्रमा कतिपय पशु तथा चराचुरुङ्गीलाई निकै शुभ मानिएको छ ।

 

तिनीहरूको घरमा आउनु वा तिनीहरूबाट कुनै संकेत प्राप्त हुनु शुभ घटनाको कारक बन्न जान्छ। आज हामी परेवासँग सम्बन्धित यस्ता लक्षण र उपायको बारेमा कुरा गर्दैछौँ । घरमा परेवा आउनु शुभ मानिन्छ । घरमा परेवाको आगमन धेरै शुभ मानिन्छ।

 

घरमा परेवाको आगमन कुनै शुभ समाचार प्राप्त गर्ने अग्रगामी हो। यसका अलावा परेवाको प्वाँख पनि धेरै शुभ मानिन्छ। यसलाई समृद्धिको प्रतीक मानिन्छ । बरु, परेवाको प्वाँखसँग सम्बन्धित केही उपायहरूले पैसाको वर्षा गर्न सक्छ। यदि घरमा परेवाले अण्डा दिन्छ भने यो पनि राम्रो दिनको संकेत हो ।

 

पैसा कमाउन परेवाको प्वाँखको उपाय यदि परेवाले आफ्नो घरमा आफ्नो प्वाँख आफै छोड्छ भने यो धेरै शुभ मानिन्छ। सेतो वा रातो कपडामा बेर्नुहोस्। त्यसपछि मनमा लक्ष्मी माताको ध्यान गर्दा त्यसमाथि रातो धागो बेरेर धनलाई त्यस स्थानमा राख्नुहोस्।

 

बाहिरीले देख्न नपरोस् भन्ने कुरामा ध्यान दिनुहोला । यसो गर्नाले तपाईलाई कहिले पनि धनको कमी हुँदैन । ऋणको बोझले हैरान हुनुहुन्छ वा पैसा अड्किएको छ भने परेवाको ३ वटा पखेटा लिनुहोस् । तिनीहरूलाई घरको विभिन्न भागहरूमा राख्नुहोस्।

 

यसले राहत दिनेछ। उदाहरणका लागि, एउटा पखेटा बैठक कोठामा, अर्को भान्साको उत्तरी भागमा र तेस्रो सुत्ने कोठाको पूर्वी कुनामा राख्नुहोस्। यस कारणले घरमा सुख, शान्ति र समृद्धि तीनवटै बढ्छ।

 

(Disclaimer: यहाँ दिइएको जानकारी सामान्य धारणा र जानकारीमा आधारित छ। Isupport ले यो पुष्टि गर्दैन।)