Friday, December 9
Shadow

म ५ किमि माथी हेलिकोप्टरबाट खसेर बाँचेको छु, खोलो तर्दा २० किमि तलसम्म बगेर पनि बाँचेको छु: ओलि (भिडियो)

भीम रावललाई टिकट नदिएपछि एमाले अछाममा विद्रोह अछाम। भीम रावललाई टिकट नदिएपछि नेकपा एमाले अछाममा विद्रोह भएको छ।

 

नेकपा एमाले अछाम जिल्ला कमिटीका चार जना सचिवालय सदस्यसहित ४० जनाले एमाले छाडेको घोषणा गरेका छन्। एमाले छाडेको घोषणा गर्नेमा जिल्ला कमिटी सचिवालय सदस्यहरु प्रकाश शाह, केशर मियाँ, बालगिरी कुँवर, सागर सिंह बाब्ली छन्।

 

पार्टीको केन्द्रले टिकट वितरण गर्दा तल्लो कमिटीले गरेको सर्व सम्मत निर्णयलाई पूरै बेवास्ता गरेको तथा पार्टीको नेता तथा कार्यकर्ता र जनभावना विपरीत निर्णय भएकाले आफूहरुले पार्टी छाडेको उनीहरुले बताएका छन्।

 

अछाम १ बाट रावलको नाम एकल रुपमा सिफारिस भएर आए पनि एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले उनलाई टिकट दिएका थिएनन्। ओलीले रावलको क्षेत्रमा भपट बोहोरालाई टिकट दिएका थिए। बोहोरा नेकपा माओवादी केन्द्र त्यागेर एमाले प्रवेश गरेका हुन्।