बुधबार , जेठ ४, २०७९

MCC वि‘रुद्ध बिप्लप र ज्ञा’नेन्द्र एक ठाउँमा भि‘डयो हेर्नुस्) no mcc लेखि सबेैले शेयर गरौ।

माघ ३, २०७८ सोमबार 359

हामी नेपाली ।

हाम्रो नेपाल’का संयो जक ज्ञानेन्द्र शाही’ले MCC को विरु’द्ध सबै एकजु’ट भएर लाग्न आग्र’ह गरेका छन् । उनले मंग’लबार भएको MCC विरु’द्धको सं सद भव’न घे’र्ने कार्यक्रम मा बोल्दै’ उक्त कुरा बताए का हुन् ।उनले MCC नेपाल र नेपाली’का लागि घा’तक भएको बताए ।

उनले भने सांसदहरु MCC पास गर्न तर्फ ला गे हामी नेपाली ज’स्तो सुकै’ बाटोरोज्न पनि तयार हुन्छौँ । MCC कुनै प नि हालत’मा पास हुन दिदैँनौ ।’’उक्त कार्यक्रममा नेत्र विक्रम चन्द ने’तृत्व को नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी का प्रव’क्ता खड्ग बहादुर बिश्व कर्मा, प्रका’ण्ड’ नेपाल कम्‍यु’निष्ट ।

पार्टी माले’का महा’सचिव सीपी मैनाली, लगाय त युवा नेता हेम’राज थापा को प नि उप’स्थिति थियो हेर्नुहोस् भिडियो पनि:यो पनि, संसद भवन घेर्न गए’को MCCबि रोध’कर्ता र प्र’हरी बीच नयाँ बाने¥श्वर मा मं गल’बार झ’डप भ’एको छ ।

माइती घर बाट नारा जुलुस गर्दै गएको समूहलाई प्रहरीले रो’ क्न खोजे पछि’ नै झड’प भए’को हो । प्रदर्शन’को।नेतृत्व विभि’न्न आठ वटा राजनी’ तिक दलको मोर्चा’का तर्फ बाट नेकपा वि’प्लव का नेतृत्व’ले गरेको हो । MCC वि’रुद्ध को सं युक्त संघ’र्ष समिति’को आयोजना ’मा भएको प्र’ दर्शन ।

मा नेपाल नागरि’क अभियान’का स चि व हरि’हर घिमिरे, सामा जिक अ’भियन्ता हरु मनिष श्रेष्ठ, विनय जंग बस्नेत, हेमराज थापा, लगायत को सह’भागिता रहे’को थि यो । MCC वि’रुद्धमा प्रदर्श’न गर्ने माथि लाठी चा’र्ज २८ ।अमेरि’की सह’योग परियो जना मिलि ’नियम च्यालेन्ज कर्पोरे’सन MCC सम्बन्धी सम्झौ ता संस’द्‍बाट पारित नगर्न ख’बर दा’री गर्दै संसद भवन ।

नयाँ बा’नेश्वर अ’गाडि प्रदर्शन भए’को छ । नयाँ बानेश्व’रको पानी ट्यांकी नजिकै” सड क’मा प्रद’र्शन गरे का उनी हरु माथि प्रहरी ले लाठी’चार्ज गरेको छ । प्रद र्शन कारीले MCC‘विरु’द्बनारा बाजी गरेका छन् । र ” मंगलबार देखि संसद अधिवेशन बोलाइए’को छ र यस’को एउटा मुख्य ए’जेण्डा MCC भए’को दल हरुले बताए’का छन्।।। भब्य शेयर हा‘नौ।

प्रतिकृया दिनुहोस्