Tuesday, November 29
Shadow

भागवत गितालाइ छोएर ॐ ले’ख्नुहोस सोचेको काम; पुरा गर्नुहोस् !

धर्मशास्त्र भन्छ- जिन्दगीमा ।

कहिल्यै नगर्नुहोस् यी ९ गल्ती” जय लक्ष्मी माता”सबैले सेयर गरौ।ॐ धनी बन्ने इच्छा सबैको हुन्छ ।तर कसैलाई जति मेहनत गरेपनि आर्थिक सं’कट आइरहन्छ। मेहनत गरे अनुसार पैसा कमाउन शा’स्त्र’का केही नियमको पनि पालना गर्न जरुरी छ।

आज हामी तपाईलाई गर्न नहुने केही गल्तीका बारेमा जानकारी दिदैछौँ ।महिलासँग दू’श्मनी शुक्र भौतिक सुखका कारक ग्रह हो । साथै स्त्री प्रति शु’क्रको प्र’भा’व रहनेगर्छ । यसैले शुक्र प्रधान यस वर्षमा महिलासँग राम्रो सम्बन्धमा रहनुहोस् ।

 

देवी लक्ष्मिको मुर्ति एक भन्दा धेरै आफ्नो कोठामा नराख्नुहोस् । शुक्रबारको दिन देवी लक्ष्मिको पुजा विशेष फलदायक मानिन्छ । तपाईंको घरमा धेरै देवीको मुर्ति छ भने आफ्नो सबै कोठाहरुमा अलग–अलग राख्नुहोस् ।

बाँकीलाई कतै विसर्जन गर्दिनुहोस् च्यातिएको पर्सयदि तपाईंको प’र्स च्या’ति’ए’को छ भने त्यसलाई बदल्नुहोस् र काम नलाग्ने चीजहरुलाई फाल्नुहोस् । एउटा सि’क्का शुक्रबारको दिन देवी लक्ष्मिको मन्दिरमा चढाउनुहोस्  ।

 

अर्को सि’क्कालाई रा’तो कपडामा बेरेर प’र्समा राख्नुहोस् । (Disclaimer: यहाँ दिइएको जानकारी सामान्य धारणा र जानकारीमा आधारित छ। SwadeshMediaHub ले यो पुष्टि गर्दैन।)