Thursday, December 8
Shadow

एमाले प्रवेश गर्दै सर्वेन्द्र खनालले भने– ‘सातवटा प्रधानमन्त्री भोगेँ, तर ओलीजस्तो कोही भेटिनँ’नेपाल प्रहरीका पूर्वआइजीपी सर्वेन्द्र खनाल नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् ।बिहीबार एमाले पार्टी कार्यालय च्यासलमा आयोजित कार्यक्रममा खनाललाई अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टी प्रवेश गराएका हुन् ।त्यसक्रममा उनले आफु नेपाल प्रहरीको संगठनमा विभिन्न पद हुदै प्रमुख समेत भएर काम गर्दा केपी ओली जस्तो प्रधानमन्त्री कोही नपाएको बताएका छन् । इन्सपेक्टर हुँदैदेखि केपी ओलीका राष्ट्रवादी कदम रअडानबाट आफू प्रभावित भएको बताएका खनालले प्रहरी संगठनमा आफू विभिन्न पदमा रहेका बेलामा अन्यायमा पर्दा ओलीलाई आफ्नो समस्या सुनाएपछि समाधान भएको पनि बताए ।जनताको सेवामा समर्पित हुने उद्देश्यले राजनीतिमा होमिएका हौँ : अध्यक्ष नेपाल

एमाले प्रवेश गर्दै।

 

सर्वेन्द्र खनालले भने– ‘सातवटा प्रधानमन्त्री भोगेँ, तर ओलीजस्तो कोही भेटिनँ’नेपाल प्रहरीका पूर्वआइजीपी सर्वेन्द्र खनाल नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् ।

 

बिहीबार एमाले पार्टी कार्यालय च्यासलमा आयोजित कार्यक्रममा खनाललाई अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टी प्रवेश गराएका हुन् ।त्यसक्रममा उनले आफु नेपाल प्रहरीको संगठनमा विभिन्न पद हुदै प्रमुख समेत भएर काम गर्दा ।

 

केपी ओली जस्तो प्रधानमन्त्री कोही नपाएको बताएका छन् । इन्स पेक्टर हुँदैदेखि केपी ओलीका राष्ट्रवादी कदम रअडानबाट आफू प्रभावित भएको बताएका खनालले प्रहरी संगठनमा आफू विभिन्न पदमा रहेका बेलामा अन्यायमा पर्दा  ।

 

ओलीलाई आफ्नो समस्या सुनाएपछि समाधान भएको पनि बताए ।जनताको सेवामा समर्पित हुने उद्देश्यले राजनीतिमा होमिएका हौँ : अध्यक्ष नेपाल