Thursday, December 8
Shadow

सात दिनभित्रमा तपाइले सोचेको काम बन्नेछ ,ॐ लेखि सेयर गरौं

सात दिनभित्रमा ।

 

तपाइले सोचेको काम बन्नेछ बिल्कुलै बेवास्ता नगर्नुहोला , ॐ लेखि सेयर गरौं !!!ॐ मात्र उच्चारण गर्नु भयो भने पुरा ब्रमाण्ड्को देबि देबताको शक्ति हुन्छ ।त्यसैले देखेको घण् सेकेण्ड भित्रमा शेयर गर्नुहोस’  ।

 

यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****दुई मुखे सर्पबाट नसोचेको लाभ,देख्ने बित्तिकै एक पटक पूरा ॐ लेखी सेयर गर्नुहोलादुई मुखे सर्पबाट नसोचेको लाभ,देख्ने बित्तिकै एक पटक पूरा पढि ॐ लेखी सेयर गरै।

 

हाम्रो समाजको मान्यता अनुसार बिभिन्न समयमा पुजा गरि नाग लाइ पुजा गर्ने प्रचलन रहिआएको छ ‘!कालिनाग,सेश्नाग, सेती नाग लगायत अन्य नाग हरुलाई परापुर्बक कालदेखि रहिआएको दुध पिलाउने चलन निकै राम्रो मानिन्छ ।

 

पानीको मुहान मा त एउटा पुजाइस्थल नै निर्माण गरि पाति को स्थम्ब बनाइ अति पबित्र मानिएको गाइको गोबर ले लिपेर नागको पुजा गर्ने प्रचलन पनि रहिआएको छ’ !**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला।

 

नागपंचमी लगायत विभिन्न मितिहरुमा पनि नागको’ पुजा इस्थल निर्माण गरि पुजा आराधना गर्ने गरिन्छ !तसर्थ तस्बिरमा देखाइय अनुसार अत्यन्त दुर्लभ मानिएको नागले दुध वा पानि पिएको देख्ने व्यक्ति अत्यन्त भाग्यमानी मानिन्छ !