Friday, March 31
Shadow

नेपालमा अर्थतन्त्रले धानेन अब बृद्धभत्ता बन्द गर्न सरकारको निर्णय (भिडियो सहित)

नेपालमा।

अर्थतन्त्रले धानेन अब बृद्धभत्ता बन्द गर्न सरकारको निर्णय (भिडियो सहित)काठमाडौं। रुसको राजधानी मस्कोमा एक विमानमा आगलागी हुँदा ४१ जनाको मृत्यु भएको छ मस्कोको शेरेमेत्यवो हवाई अड्डाबाट मरमास्क जाँदै गरेको एयरोफ्लोट कम्पनीको सुपरजे-१०० विमानमा आगलागी भएको हो।

यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**** विमानमा कुल ७८ यात्रु र चालक दलका ५ सदस्य पनि थिए अस्पतालमा उपचाररत ६ जनामध्ये तीन जनाको अवस्था गम्भीर रहेको रुसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । उडेको केहीबेरमै प्राविधिक स’मस्या देखिएपछि विमानलाई फर्काएर आकस्मिक अवतरण गराइएको थियो यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

अवतरण गर्दागर्दै विमानको इन्जिनमा आ’गो लागेको थियो । सामाजिक सन्जालमा पोष्ट गरिएको भिडियोमा जहाज अवतरण गरिर हेको बेला पछाडिको भागमा आगो दन्किरहेको र कालो धुवाँको मुस्लो उडिरहेको देखिन्छ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****