Tuesday, November 29
Shadow

१ करोडको कार किनेर सबैलाई चकित पारिन् रचनाले

१ करोडको कार किनेर।

सबैलाई चकित पारिन् रचनाले, अनुशासित लप्पन छप्पन नजान्ने, केटाहरुको चक्कर र डेटिगंमा नहिँड्ने र काण्ड नमच्याई गीत मात्रै गाएर २ करोड कमाइसकेकी रचनाले कार किनेपछि समिक्षाले सोधिन् कसरी किन्यौ नी यत्रो कार भनेर ? रचनाको जवाफले समिक्षा बोल्नै सकनिन्अमेरिकन लाहुरेसँग ।

विबाह गरेर अमेरिका उड्नै लाग्दा अन्तिम एक पटक रमेश प्रसाईलाई भेट्न जान्छु, जाने बेलामा त एक पटक रमेशको मुख हेरम भन्दै इन्द्रेणीमा पुगिन् कल्पना दाहाल, छुट्ने बेलामा पनि यो जोडीबिच चल्यो घमासान दोहोरी, हेर्नुहोस् भिडियो*read तर नेपाली मु”भी पनि गर्छु ।

१० दिनमा काठमाठौँ आउँदैछु । कसको मु”भीबाट हिन्दी फिल्ममा डेब्यु गर्दै हुनुहुन्छ रु सिलगुढीमा बस्ने नेपाली दाजुको फिल्मबाट । मोहन कोइरालाको प्रोडक्सनमा बन्न लागेको छ । निर्देशक कुमार केसी हुनुहुन्छ भने हिरो निक सिंह । सिलगुढीबाट पहिलो हिन्दी मु”भी हो ।फ्यासिलिटीहरु दिनुभएको छ ।

अहिलेसम्म तपाईले कति वटा नेपाली मु”भी गर्नुभयो ? चार वटा भयो । हिन्दी समेत ५ वटा हुन्छ । तपाईलाई से”’क्सी नायिका भन्छन, तपाईको कुन अंग से”’क्सी लाग्छ ?