बुधबार , जेठ ४, २०७९

मलाई सबै’ले साथ दिनुहोस् MCC पास गरेर दे’शलाई दीगो बिकाश’को आयोज’ना गरेर पत्तासा’प पार्ने छु,: गगन थापा…

फागुण २५, २०७८ बुधबार 403

सत्तारू’ढ ।

नेपाली कांग्रेसका केन्द्री’य सदस्य गगन थापाले अब हुने चुनावमा नेकपा एमा लेलाई हराउनुप’र्ने बताएका छन्।भक्तपुरको सूर्यबि नाय’क नगरपालिका वडा नम्बर ७ गुण्डु’मा आज आयोजित का’र्यक्रममा बोल्दै’।

थापा’ले एमालेलाई स्थानीय तह, प्रदेश र केन्द्र’मा ।अब हुने’ चुनाव’मा हराउनु’पर्ने बताए ।‘यसपट कको चुनाव मा नेकपा एमालेलाई कुचो लगाएर बढार्ने हो।बढार्दा कुनाका’प्चामा धुलो अड्कि यो भने भ्याकुम लगाउने हो थापा’ले भने।

विग त मा पनि कांग्रेस एक्’लै नि’र्वाचन लड्दा पहि लो पार्टी’ बनेको थापाले’ बताए।नेकपा एमालेकाअध्य’क्ष केपी शर्मा ओली’ले ए मा लेसँग एक्ला’एक्लै प्रतिस्पर्धा’मा ।आउन के ही समय’अगाडि चे’तावनी नै’ दिएका थिए। सि ङ्ग ल-सिङ्गल ल’ड्ने ।

भनेको होइन?हामी वि ग ‘तमा सिङ्गल नै लडे’र पहिलो पार्टी बनेको हो उनले भने।उनले कांग्रेस’ले अहिले सरकारको ।ने’तृत्व लिएको र जि’म्मेवारी पूरा गरिने बताए। प्रधानमन्त्री समे’त रहेका ।सभापति शेरबहादुर दे उवालाई आफू’ले दुई पटक भेटे’र सरकारले ग रेका ।

राम्रा र न’राम्रा कामबारे जानकारी गराए को र नराम्रा काम नग’र्न आग्र’ह गरेको प नि था पाले बताए।उनले एमाले पार्टी न’भई ओली एन्ड..कम्पनी भएको आरो’प लगाए।‘एमालेमा ।

प्रतिकृया दिनुहोस्