बुधबार , जेठ ४, २०७९

एमसिसी पास गरेर सहि निर्णय लिएका छौ:माधव नेपाल

फागुण २४, २०७८ मंगलबार 222

नेकपा एकीकृत ।

समाजवादीको पोलिटव्यूरो समितिको प्रथम बैठक अहिले बसिरहेको छ। बैठक सुरु भएलगत्तै पार्टी अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले सम्बोधन गरेका छन्।सम्बोधनका क्रममा अध्यक्ष नेपालले अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसीबारे ।

सुझबुझपूर्ण निर्णय लिएको बताएका छन्।उनले एमसीसी पास भइसकेकाले अब पार्टीको सम्पूर्ण शक्तिलाई स्थानीय तह निर्वाचनमा लगाउने पनि बताए। ‘अब पार्टीको सम्पूर्ण शक्तिलाई स्थानीय तह निर्वाचनमा लाग्न आह्वान गर्छु,’ ।

बैठकमा उनले भने, ‘हामीले एमसीसीबारेसावधानी र सुझबुझपूर्ण निर्णय गरेका छौँ।’उनले एमसीसीबारेको निर्णयलाई सही भन्दै कसैसँग नझुक्ने बताएका छन्। ‘एमसीसीबारेको हाम्रो निर्णय सही छ,’ उनले दोहोर्‍याए, ‘राष्ट्रियताको सवालमा हामी ।

न झुक्छौँ न बहकिन्छौँ। देशलाई केन्द्रबिन्दुमा राखेर हिँड्छौँ सावधानी र सुझबुझपूर्ण निर्णय गरेका छौँ।’उनले एमसीसीबारेको निर्णयलाई सही भन्दै कसैसँग नझुक्ने बताएका छन्। ‘एमसीसीबारेको हाम्रो निर्णय सही छ,’ ।

उनले दोहोर्‍याए, ‘राष्ट्रियताको सवालमा हामी न झुक्छौँ न बहकिन्छौँ। देशलाई केन्द्रबिन्दुमा राखेर हिँड्छौँ।’एमसीसी संसदबाट पास गरिसकेपछि बसेको यो बैठकमा अध्यक्ष नेपालले राजनीतिक प्रतिवेदन पेस गर्दैछन्।विषयमा छलफल हुने बुझिएको छ। एकीकृत समाजवादीले फागुन २५ र २६ गते केन्द्रीय समितिको पनि बैठक बोलाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्