बुधबार , जेठ ४, २०७९

झाँक्री यता न उता मन्त्री पद चैट् हेर्नुहोस

फागुण २३, २०७८ सोमबार 386

काठमाडौं ।

पार्टीको निर्णयविपरीत एमसीसीको पक्षमा वकालत गरेको भन्दै नेकपा एकीकृत समजावादी सम्वद्ध मोर्चा संगठनहरुले पार्टीका सचिव तथा शहरी विकासमन्त्री रामकुमार झाँक्रीको राजीमानामा माग गरेका छन् ।

बुधबार काठमाडौंमा सम्पन्न मोर्चा संगठनहरुको संयुक्त बैठकले मन्त्री झाँक्रीको राजिनामा माग गरेको हो ।नेकपा एकीकृत समाजवादीले औपचारिक रुपमै एमसीसीको विपक्षमा मतदान गर्ने निर्णय गरिसकेको छ ।

तर, मन्त्री झाँक्रीले भने पार्टीको निर्णयविरीत एमसीसीको पक्षमा राधरणा राख्दै आएका छनपार्टीका उपमहासचिव तथा मोर्चा संगठनहरुका प्रमुख विजय पौडेलको अधयक्षतमा सम्पन्न बैठकमा सहभागी सबै मोर्चा तथा संगठनका।

प्रमुखहरुले पार्टीको निर्ण यविपरीत बोल्ने छुट कसैलाई नभएको भन्दै मन्त्री झाँक्रीको राजीनामा माग गरेका हुन् ।बुधबार मोर्चा संगठनको बैठकले राजीनामा माग गर्दै गर्दा मन्त्री झाँक्रीले भने चितवन पुगेर एमसीसीको सवालमा पार्टीले दोहोरो चरित्र देखाएको भन्दै आलोचना गरेका थिए ।

चितवनबाटै मन्त्री झाँक्रीले सरकार वा सडक रोज्नसमेत पार्टी नेतृत्वलाई आग्रह गरेका थिए ।पार्टी सरकारमा रहेकाले एमसी सीको विपक्षमा बोल्नु वा निर्णय गर्नु नहुने भन्दै आएका झाँक्री एकीकृत समाजवादीका एक्ला एमसीसी पक्षधर नेताको रुपमा देखिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्