बुधबार , जेठ ४, २०७९

जनयुदले पुगेन जनताले फेरी ज्यान फाल्न तयार हुनु पर्छ । बाबुराम

फागुण २२, २०७८ आइतबार 775

काठमाडौं -: ।

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का नेता डा. बाबुराम भट्टराईले नेकपा (एमाले)को महाधिवेशनलाई केपी ओलीको कुम्भमेला भन्दै टिप्पणी गरेका छन् ।पूर्वप्रधानमन्त्रीसमेत रहेका अध्यक्ष भट्टराईले सामाजिक संजालमा स्टाटस लेख्दै एमालेको अधिवेशनलाई विचरशुन्य पनि भनेका छन् ।

उनले भनेका छन्, ‘विचारशून्य गैंडाको हातमा राखेर गरिन लागेको खड्गप्रसादको कुम्भमेला नयाँ हिट्लर जन्माउने कर्मकाण्ड नबनोस्, चितवनमा भेला भैरहेका एमालेजनलाई शुभकामना!नयाँ नेतृत्व चयनका लागि एमाललेकाे १०औं महाधिवेशन आजबाट चितवनमा शुरु हुँदैछ ।

नेकपा (एमाले)को १०औँ राष्ट्रिय महाधिवेशन शुक्रबार (आज)बाट चितनवमा शुरु हुँदैछ । एमालेको नयाँ नेतृत्व चयनका लागि हुन गइरहेको महाधिवेशन उद्घाटन आज अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले गर्दैछन् ।

मध्यान्ह १२ बजे हुने उद्घाटन कार्यक्रम नारायणी नदी किनारमा हुनेछ । त्यसपछि बन्दसत्र सौराहमा हुनेछ ।महाधिवेशनका लागि सम्पूर्ण तयारी भइसकेको एमालेले जनाएको छ । मंसिर १० गतेबाट शुरु हुने महाधिवेशन १२ गतेसम्म ३ दिन चल्नेछ ।

एमालेको महाधिवेशनमा देशभरीबाट करिब ५ लाख कार्यकर्ता उतार्ने एमालेको लक्ष्य रहेको छ ।महाधिवेशनको पूर्वसन्ध्यामा अझैपनि देशभरबाट कार्यकर्ताहरु चितवन आउनेक्रम जारी रहेको छ  अध्यक्ष ओलीसहित पार्टीका शिर्ष नेताहरु बिहीबार नै चितवन पुगिसकेका छन् ।

त्यस्तै मुलुकभरका अन्य नेता कार्यकर्ताहरु पनि शुक्रबारसम्ममा चितवन आइपुगिसक्ने एमालेले बताएको छ महाधिवेशन आयोजना भएको जिल्ला चितवनका प्रत्येक घरमा निम्तो दिइएको पनि एमालेले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्