ग’र्भपतन ग’राएको ३ दिनमै मनिलाको मृ’त्यु , श्री’मान प’क्राउ’

News

सुनसरीको इटहरी ।

 

उपमहानगरपालिका ५ मा एक महिलाको मृ’त्यु भएको विषयलाई लिएर प्रहरीले उनका श्रीमानलाई पक्राउ गरेको छ ।इटहरी उपमहानगरपालिका ५ की मनिला बुढाथोकीको गर्भपतन गराएको ३ दिनमै असामान्य मृ’त्यु भएपछि।

 

माइती पक्षले दिएको किटानी जाहेरीको आधारमा प्रहरीले उनका श्रीमानलाई पक्राउ गरेको हो । माईती पक्षले मनिलाको हत्या गरेको भन्दै दिएको किटानी जाहेरीका आधारमाउनका श्रीमान ३४ बर्षीय कोईन्द्र लुईटेललाई पक्राउ गरेको ।

 

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीका डिएसपी राजकुमार राईले जानकारी दिए । साउन २३ गते गर्भपतन गराएकी मनिलाको २६ गते मृ’त्यु भएको थियो । गर्भपतन गराएपछि अत्याधिक रक्तश्राब भएर विराट मेडिकल कलेजमा उपचारको लागि ।

ल्याएको भनिएकी महिलाको उपचारकै क्रममा मृ’त्यु भएको परिवारले बताउँदै आएको छ ।माईती पक्षले भने उनको ह’त्या भएको जनाएको छ । माईती पक्षले कर्तब्य गरि ह’त्या गरेको भन्दै किटानी जाहेरी दिएपछि प्रहरीले लुईटेललाई ।

 

पक्राउ गरेको जनाएको छ। मनिलाको पछाडिको भागमा तथा घाँटीमा पनि नीलडाम रहेको भन्दै परिवारले ह’त्या गरेको माईती पक्षको आरोप छ । मृ’तकका मामा होमबहादुर खड्काले ह’त्या नै भएको आरोप लगाए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.