बुधबार , जेठ ४, २०७९

कांग्रेससँग मिलेर गल्ती गर्यौं, तपाईंको नेतृत्वमा चुनावमा जाऔँ – ओलीसँग प्रचण्डको प्रस्ताव

फागुण १८, २०७८ बुधबार 397

काठमाडौं फागुन ।

माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले कांग्रेसलाई सघाएर गल्ती गरेको भन्दै आत्मसमीक्षा गरेका छन् । एमाले अध्यक्ष ओलीसँगको भेटमा उनले आगामी निर्वाचनको नेतृत्व गर्न आग्रह गर्दै यस्तो बताएका हुन् ।

संसद भवनमा आज भएको एमाले र माओवादी केन्द्रको शीर्ष नेताहरुबीचको छलफलमा प्रचण्डले सो प्रस्ताव राखेको एमाले प्रमुख सचेतक विशाल भट्टराईले बताए ।

सचेतक भट्टराईले फरकधारसँग भने, ‘प्रचण्डले चाहिँ तपाईं (केपी शर्मा ओली) को नेतृत्वमा चुनाव गर्नुपर्यो ।हामीले पहिला गल्ती गर्यौँ । कांग्रेसलाई सघायौँ । अब तपाईंले नेतृत्व गर्नुपर्यो । जनादेश त्यही नै हो ०७४ को भन्दै सहयोगको कुरा गर्नुभएको छ ।

भट्टराईले माओवादी र एमाले मात्र मिलाएर बहुमत पनि नपुग्ने भन्दै अहिले सहकार्यका लागि आफूहरुलाई हतारो नभएको बताए उनले अघि भने, ‘मुख्य कुरा के हो भने, देशको बिग्रिएको राजनीति ट्र्याकमा आओस् र समयमै निर्वाचन होस् भन्ने नै एमालेको लाइन हो ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्